Instalacja i konfiguracja serwera w ramach Google Forever Free Tier (bezpłatny serwer od Google na zawsze)

199,00 

Kategoria:

Zainstalujemy i skonfigurujemy dla Ciebie serwer w ramach Google Forever Free Tier (bezpłatny serwer od Google na zawsze)

F1-micro to wirtualny serwer w chmurze Google o parametrach 0,6GB RAM oraz 0.2 vCPU z burstingiem do pełnego 1 vCPU. Są to wystarczające parametry, aby uruchomić witrynę WordPress.

Standardowo uruchomienie tego serwera w chmurze google wraz ze standardowym dyskiem 30GB to koszt 5$. 

Aczkolwiek dzięki programowi Google Free Tier jeden taki serwer o powyższych parametrach możesz uruchomić dożywotnio całkowicie bezpłatnie.

Zajmiemy się instalacją oraz konfiguracją tego serwera dla Ciebie, aby mógł Ci dobrze służyć. 

Oprócz serwera zainstalujemy i skonfigurujemy dla Ciebie najnowszą wersję aplikacji WordPress.

Zainstalujemy Certyfikat Let’s Encrypt

Let’s Encrypt to bezpłatny certyfikat SSL zabezpieczający połączenie między użytkownikiem a witryną internetową.

Zajmiemy się instalacją oraz konfiguracją certyfikatu, tak aby połączenie rzeczywiście było zaszyfrowane i bezpieczne.

 

Automatyczne odnowienia

Certyfikat Let’s Encrypt należy bezpłatnie odnawiać co 3 miesiące. Aby zapobiec sytuacji w której zapomnisz o odnowieniu, a przeglądarki zaczną wyświetlać komunikat ostrzegawczy o niezabezpieczonym połączeniu, skonfigurujemy dla Ciebie automatyczne odnowienia.

Dzięki nim certyfikat będzie się odnawiał bezpłatnie i automatycznie co 3 miesiące.

 

Instalacje zawsze konfigurujemy pod szybkość i wydajność

Przy wdrażaniu zawsze używamy najnowocześniejszych technologii, używanych przez najlepszych. Są przez nas konfigurowane tak, aby zapewnić maksymalną szybkość i wydajność aplikacji WordPress przy dostępnych zasobach serwerowych. 

 • Ubuntu
 • MariaDB
 • Redis
 • Memcached
 • LiteSpeed
 • WordPress
 • phpMyAdmin
 • HTTP/3
 • Quick

 

Wsparcie 12 miesięcy

Dzięki profesjonalnemu wsparciu nie musisz się obawiać, że WordPress lub serwer przestanie nagle prawidłowo działać, a Ty nie będziesz wiedzieć co zrobić i do kogo się zwrócić.

Jesteśmy po to by wspierać rozwój Twojego biznesu internetowego. Dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo w sprawach informatycznych.  

 

300$ do wykorzystania od Google

Przy aktywowaniu konta w Google Cloud otrzymasz 300$ w kredytach do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy na usługi w chmurze Google.

Jeżeli zatem będziesz potrzebować dodatkowej mocy obliczeniowej lub po prostu chcieć skorzystać z innych usług dostępnych w chmurze Google, śmiało możesz opłacać dodatkowe usługi z przyznanych kredytów.

1 opinia dla Instalacja i konfiguracja serwera w ramach Google Forever Free Tier (bezpłatny serwer od Google na zawsze)

  • Magdalena

  Jestem serdecznie wdzięczna za pomoc podczas przenoszenia dotychczasowego hostingu na hosting Google, prowadzonego przez zarzadzany.pl.

  Jestem pod wrażeniem rzeczowej komunikacji i udzielonych cennych wskazówek. Na stronie wszystko działa poprawnie, dzięki sprawnej pomocy i życzliwemu zainteresowaniu w rozwiązanie początkowych problemów.

  Dzięki wykonaniu wszystkich aktualizacji strona ładuje się szybciej niż u ostatniego dostawcy.

  Dla mnie jako osoby z małą wiedzą techniczną, wsparcie w zakresie ustawień i aktualizacji na WordPressie, przeniesieniem strony na nowy bezpłatny hosting było bardzo komfortowe.

  Świadomość, że w razie ewentualnego problemu mogę liczyć na szybką reakcję i rozwiązanie problemu oraz zasugerowanie jakiś prostszych rozwiązań, upewnia mnie, że dokonałam jednego z najlepszych hostingowych wyborów. Gorąco polecam współpracę z zarzadzany.pl

  Magdalena (fundacjaplony.org)

Add a Review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *